هیچ محصولی یافت نشد.

سپهر الکتریک

سپهر الکتریک sepehr electric 

شركت و تولیدی بزرگ سپهر الكتريك sepehr electric درسال 1359 به منظور تولید انواع لوازم خانگی،كارخانه اي درشهرصنعتی البرز استان قزوین در مساحتی 20000 مترمربع احداث شد. در حال حاضر با گذشت سالها همت شبانه روزی و با توسعه وسعت کارخانه به متراژ 75000مترمربع درحال تولید انواع محصولات از قبیل کولرآبی ، بخاری گازی ، آبگرمکن های مخزنی گازی و برقی و انواع ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک و به بهره برداری رسیدن خط مونتاژ اجاق گاز صفحه ای افتخاری عظیم درعرصه صنعت میهن ایران اسلامی میباشد.

نمایندگی کولر ابی سپهر الکتریک

کولر آبی دستگاهی است که هوا را از طریق تبخیر آب خنک می کند. خنک کنندگی تبخیری با سیستم های تهویه مطبوع رایج که از چرخه یخچالی جذبی یا چرخه تبخیر-تراکم برای خنک کردن استفاده می کنند تفاوت دارد. خنک کنندگی تبخیر آبی از آنتالپی بزرگ آب برای بخار شدن سود می برد. در تغییر فاز آب مایع به بخار آب، دمای هوای خشک به شدت افت می کند،کولر آبی سپهرالکتریک دارای راندمان بالایی خنک کنندگی می باشد. این کولرهای آبی در مدل ها و اندازه های متفاوت بسته به نیاز شما مشتریان عزیز تولید و عرضه می شود.

نمایندگی سپهر الکتریک کرمانشاه :

فروشگاه تیک تاک نمایندگی محصولات سپهر الكتريك sepehr electric در کرمانشاه میباشد و محصولات این سازنده زا به فروش میرساند