نمایش دادن همه 13 نتیجه

دونالکس DONALEX

معرفی برند دونالکس DONALEX :

نمایندگی دونالکس DONALEX : یک سازنده بزرگ در زمینه لوازم خانگی , لوازم ارایشی بهداشتی و کالای دیجیتال مانند آبمیوه گیری – چای ساز – جاروبرقی – غذاساز – اتو – سشوار – سرویس قابلمه و  …  در مدل های مختلف و عالی محصولات دونالکس DONALEX از کیفیت بالای برخوردار هستند فروشگاه تیک تاک کالا نمایندگی فروش محصولات برند و مارک دونالکس در کرمانشاه – تهران – شیراز  میباشد .

مارک دونالکس ساخت کجاست

شاید بارها از خودتان سوال کرده باشین که برند و مارک دونالکس متعلق به کدام کشور میباشد یک ابرشرکت ایتالیا چندملیتی است، که ستاد مرکزی آن در شهر ونیز ، ایتالیا قرار دارد. محصولات زومیت از بهترین مواد اولیه ساخته شده است. مواد بکار رفته در محصولات دونالکس DONALEX کاملا بهداشتی و زیر نظر سازمان بهداشت اروپا تهیه مخیشود، از این رو محصولفات دونالکس 100% دوستار محیط زیست بوده و در صورت ورود به چرخه طبیعت در کمترین مدت زمان ممکن و با کمترین آسیب به محیط زیست، به طبیعت بازمیگردد.

نمایندگی برند دونالکس در کرمانشاه :

فروشگاه اینترنتی تیک تاک کالا  نمایندگی محصولات دونالکس DONALEX در شهرهای کرمانشاه – تهران – شیراز میباشد . و تمامی محصولات این برند را با کمترین قیمت به فروش میرساند