نمایش دادن همه 7 نتیجه

دیپوینت depoint

دیپوینت depoint :

برند و مارک دیپوینت depoint یکی از برندهای نوین و جدید بازار میباشد محصولات برند دیپوینت depoint به لحاظ کیفیت در سطح بالایی قرار دارند و به همین دلیل در بین عموم مردم از محبوبیت خاصی برخوردار میباشند شرکت دیپوینت در این سال ها محصولات در حد عالی تولید کرده است و فعلا عمده محصولات ان سنگن میباشند و بیشترین محصولات که تا به الان تولید شده است یخچال فریزر میباشد . کیفیت محصولات دیپوینت عالی است و با توجه به اینکه برند دیپوینت depoint , یک برند تازه کار به حساب می آید ولی تمامی محصولات خود را با قدرت هرچه تمام وارد بازار کرده است این سایت و فروشگاه نمایندگی برند دیپوینت depoint در کرمانشاه – تهران – مشهد – اراک – اصفهان – مازندران و تمام شهر های ایران میباشد و شما میتوانید انتظار کمترین قیمت را از ما داشته باشد و شما شاید از خودتان پرسیده باشد که دیپوینت ساخت کجاست ؟ در ادامه بیشتر درباره برند دیپوینت depoint توضیح خواهیم داد .

دیپوینت ساخت کجاست ؟

شاید بارها از خودتان پرسده باشید که برند دیپوینت depoint ساخت کجاست ؟ ایرانیه یا خارجی ؟ خیلی افراد به دلیل اسم دیپوینت depoint فکر میکنند که این برندخارجی میباشد ولی یک برند ایرانی است. قدمت این شرکت به سال 1376 برمی گردد که شرکت گل آسای سرما با نام تجاری گلسان فعالیت خود را در زمینه تولید یخچال و فریزر در منطقه پاکدشت آغاز کرد. که بعد ها نام این شرکت به دیپوینت تغییر کرد البته بهتر است بدانید که اولین یخچالی که در ایران ساخته شد در سال 1345 بود حالا شاید از خودتان بپرسید که محصولات دیپوینت خوبه ؟ تمای محصولات این برند از کیفیت بالایی برخوردار میباشند .

نمایندگی دیپوینت در کرمانشاه – تهران – مشهد – اراک – اصفهان – مازندران :

این سایت و فروشگاه نمایندگی رسیمی دیپوینت در کرمانشاه – تهران – مشهد – اراک – اصفهان – مازندران و تمامی شهرهای ایران میباشد و شما تمامی محصولات برند دیپوینت depoint را میتوانید با کمترین قیمت از ما خریداری کنید .